IE Warning
Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!
Back to top
> Kancelaria-adwokacka

KANCELARIA

Kancelaria Adwokacka Stryja & Wspólnicy jest niezależną polską kancelarią adwokacką, specjalizującą się w profesjonalnej obsłudze podmiotów gospodarczych, działającą na rynku usług prawniczych od 2003 roku. Kancelaria świadczy swoje usługi w swojej siedzibie w Warszawie oraz w biurach zlokalizowanych w Gliwicach, a w przypadku indywidualnej potrzeby, może zapewnić prawnika dedykowanego, który korzystając z zaplecza i wsparcia Kancelarii będzie do wyłącznej dyspozycji Klienta, w miejscu przez niego wskazanym.

 

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie zarówno bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych jak również przy projektach związanych z inwestycjami w procesie fuzji i przejęć oraz inwestycjami kapitałowym. Ideą jaka przyświeca Kancelarii w obsłudze prawnej jest połączenie najwyższego profesjonalizmu w świadczeniu usług z satysfakcjonującymi dla Klienta zasadami rozliczeń. Specjalnością Kancelarii jest niemal bez kosztowa dla Klienta windykacja należności oparta jedynie na wynikach. Stała współpraca z komornikami powoduje, iż Kancelaria poszczycić się może dużą skutecznością działania w odzyskiwaniu należności.

 

Bogate doświadczenie zawodowe Wspólników oraz prawników współpracujących z  Kancelarią zdobyte w trakcie obsługi prawnej międzynarodowych korporacji a także dużych i średnich podmiotów gospodarczych oraz świadczenia pomocy prawnej dla osób fizycznych, w tym działalności pro bono, pozwala na profesjonalną obsługę prawną w szerokim zakresie. Kancelarii Adwokackiej Stryja & Wspólnicy  zaufały takie podmioty jak Canon Polska sp. z o.o., Bawaria Motors sp. z o.o. czy Baltic Company sp. z o.o.

 

Kancelaria świadczy również usługi związane z tzw. polityką compliance, czyli zgodność działań danej organizacji z obowiązującymi normami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Grono specjalistów oferuje szeroki wachlarz rozwiązań mających na celu pomoc przy wprowadzaniu zasad polityki zgodności a także dba o prawidłowe ich stosowanie.

Kontakt